Adana İl Temsilcisi

1994 yılına Sivas’ta doğdu. Ortaöğrenim ve lise hayatını Sivas’ta tamamladı. 2014 yılında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Refahiye Meslek Yüksek Okulu Raylı Sistemler Bölümü’nde eğitimini tamamladı. 2014 yılından itibaren Devlet Demir Yollarında çalışmaktadır. 2019 yılı itibariyle Genç Safa Adana il başkanlığını yürüten Al evlidir.

Aksaray İl Temsilcisi

1984 yılında Aksaray'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Aksaray'da tamamladı. 2006 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. Milli Eğitim Bakanlığında Öğretmen olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır

Bilecik İl Temsilcisi

Bursa İl Temsilcisi

1992 yılında Bursa’da doğdu. 2010 yılında Ali Osman Sönmez Lisesi’nden, 2016 yılında Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Otomotiv Mühendisliği’nden mezun oldu. 2017 yılından itibaren Otomotiv sektöründe Üretim Müdürü olarak çalışmaktadır. Orta derecede İngilizce iyi derecede Arapça bilmektedir.

Çorum İl Temsilcisi

Eskişehir İl Temsilcisi

İstanbul İl Temsilcisi

Kahramanmaraş İl Temsilcisi

Karaman İl Temsilcisi

Kayseri İl Temsilcisi

Konya İl Temsilcisi

Kütahya İl Temsilcisi

Malatya İl Temsilcisi

2001 yılında Malatya'da doğdu. Lise eğitimini İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Hafızlık Eğitimine devam etmektedir.

Mersin İl Temsilcisi

Nevşehir İl Temsilcisi

Niğde İl Temsilcisi

Şanlıurfa İl Temsilcisi

Sivas İl Temsilcisi

1982 yılında Sivas’ta doğdu. Lise eğitimini Sivas Merkez İmam-Hatip Lisesi’nde tamamladı. 2004 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü’nü tamamladı. Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü’nü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nü tamamladı. Halen İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Eğitimine devam etmektedir. Çalışma hayatına Sivas Valiliği’nde memur olarak devam etmektedir.

Tekirdağ İl Temsilcisi

Tokat İl Temsilcisi

Van İl Temsilcisi

1990 yılında Van’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Van’da tamamladı. Rize İmam-Hatip Lisesi’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra Kur’an ve Arapça eğitimi aldı. Çeşitli illerde vekil imam olarak görevlerde bulundu. Yenidünya Dergisi Van temsilciliği görevine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Yozgat İl Temsilcisi

Genç Safa; İnsanlığın global değerlerine hâkim, her açıdan birbirini besleyen ve destekleyen, ortak aklı her zaman ön planda tutan, sevgi öncelikli, insan merkezli bir anlayış üzere, değerlerimizi özümsemiş, evrensel yeterliliği hedefleyen gençlerin buluştuğu bir gençlik platformudur.

İletişim Formu

İletişim

Gazi Mahallesi Silahtar Caddesi No.100 Yenimahalle, Ankara
0312 283 0000