Mersin Kış Pikniği

Mersin Kış Pikniği

Genç Safa Mersin olarak 25 gencin katılımıyla birlikte Ayvagediği Yaylası'nda kar pikniği organize edildi. Gençler karda kayarak, kartopu oynayarak doyasıya eğlendiler. Gayemiz Genç Safa'yı yeni katılan gençlere tanıtmak ve gençlerin enerjilerini en iyi şekilde atmalarını ..

Konya'da İzci Adayları ile Beraberdik

Konya'da İzci Adayları ile ..

Konya'da yakın zamanda faaliyete geçecek olan izcilik kulübümüze aday olan ortaokullu gençlerimizle beraber öğle namazını Hacı Veyiszade Camii'nde eda ettik. İzcilik tanıtımı yapılan kardeşlerimizin manevi eğitimleri için de Yahyalılı Hacı Hasan Efendi'nin Sohbetler isimli ..

Malatya Sarıkamış Şehitleri Anma Programı

Malatya Sarıkamış Şehitleri ..

Malatya Battalgazi Belediyesi'nin düzenlemiş oldugu Sarıkamış anma programında Malatya İl Başkanımız Emre Olçar Kuran-ı Kerim tilaveti ile gönülleri mest etti. Şiir dinletisi ve tiyatro gösterisinin yapıldığı programda şehitlerimiz rahmet ve minnetle anıldı. Program sonunda ..

Gençlerden oluşan Türkiye Büyük Millet Meclisi programı 2. Oturumunu gerçekleştirdi.

Gençlerden oluşan Türkiye ..

Gençlerin Bakan,Diyanet İşleri Başkanı, Meclis Başkanı ve Cumhurbaşkanı olduğu programda çağımızda yaşanan gençlik problemlerini bakanlıklar bazında ele alarak çözüm önerileri sunuldu.Programa katılan Kayseri Gençlik Spor İl Müdürü murat Eskici 'Gençlerin zamanın ..

Sinop İzcilik Tanıtım Etkinliği

Sinop İzcilik Tanıtım Etkinliği

Gençlerimizin Gönüllerine Girmek İçin Okullarda İzcilik Tanıtımlarımız Devam Ediyor. Hamsilos İzcilik Kulübümüzün Kulüp Önderi Erkal Boz Liderimiz Seyit Bilal Ortaokulu Öğrencileriyle Buluştu. Onları Engin Güzellikte ki Tabiata Çağırdı.Vakit İzci Olma Vakti.

Yılın ilk gününde İzcilik Faaliyeti

Yılın ilk gününde İzcilik ..

Yılının İlk Gününde Yahya Gazi İzcilik Kulübümüz, Beyaz Örtü Üzerinde Doğa Yürüyüşlerini Oyunlarla,Kar Savaşlarıyla ve Dualarla Gerçekleştirdiler. Vakit İzci Olma Vakti.

Genç Safa; İnsanlığın global değerlerine hâkim, her açıdan birbirini besleyen ve destekleyen, ortak aklı her zaman ön planda tutan, sevgi öncelikli, insan merkezli bir anlayış üzere, değerlerimizi özümsemiş, evrensel yeterliliği hedefleyen gençlerin buluştuğu bir gençlik platformudur.

İletişim Formu

İletişim

Gazi Mahallesi Silahtar Caddesi No.100 Yenimahalle, Ankara
0312 283 0000