Bir İyilik Yap

Bir İyilik Yap

Vefanın Tam Zamanı! #BirİyilikYap 65 Yaş ve üzeri büyüklerimizin her zaman yanında ol ! Tüm Gençlik Gönüllülerimiz ile uluçınarlarımızın hizmetindeyiz . Siz yeterki #evdekal kampanyası doğrultusunda dışarı çıkmayın bize ulaşın.   İletişim: 0 (312) 261 38 38 0 ..

Bedensel ve Ruhsal Gelişim Projesi

Bedensel ve Ruhsal Gelişim Projesi

Mersin Safa vakfı olarak bedensel ve ruhsal gelişim projesi icra edildi. bir buçuk yıllık bir proje suresi tamamlandı. proje kapsamında Urfa Ankara, İstanbul ve Kayseri gezileri yapıldı. gençlere yönelik Kur'an eğitimi temel dini bilgiler ve okul derslerine yardımcı olmak amacıyla ..

Pak Gençlik Projesi

Pak Gençlik Projesi

Gençlerimizi kötü yola sevk edecek etkenlerden mümkün olduğunca uzak tutmak ve bağımlılık yapan sanal oyunlar ile sigara gibi zararlı maddelerden korumak aynı zamanda uygun olmayan ahlaki davranışlar gibi ruhsal sağlığa zarar verecek tüm unsurları bertaraf etmek için ekonomik ve ..

Genç Safa; İnsanlığın global değerlerine hâkim, her açıdan birbirini besleyen ve destekleyen, ortak aklı her zaman ön planda tutan, sevgi öncelikli, insan merkezli bir anlayış üzere, değerlerimizi özümsemiş, evrensel yeterliliği hedefleyen gençlerin buluştuğu bir gençlik platformudur.

İletişim Formu

İletişim

Gazi Mahallesi Silahtar Caddesi No.100 Yenimahalle, Ankara
0312 283 0000